خبر داخلی
1397/8/29 سه شنبه
نشست صمیمانه مدیر عامل و کارکنان شرکت پازارگاد
به مناسبت بزرگداشت هفته وحدت برگزار شد
نشست صمیمانه دکتر ابراهیم یاسری با کارکنان تلاشگر شرکت پازارگاد روز دوشنبه، بیست و هشتم آبان‌ماه به مناسبت ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و آغاز هفته وحدت در دهکده گردشگری دریایی پازارگاد برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، دکتر یاسری در این مراسم ضمن تبریک و تهنیت میلاد پیامبر گرامی اسلام و هفته وحدت، با یادآوری پیوند همیشگی و ناگسستنی میان اهل تشیع و اهل تسنن گفت: تمامی مسلمانان جهان دارای یک قبله واحد هستند و اگرچه همیشه افرادی بوده‌اند که به دنبال ایجاد اختلاف و تفرقه بین مسلمانان بوده‌اند اما هفته وحدت که با درایت حضرت امام خمینی (ره) با این عنوان نام‌گذاری شده است نشانه پیوند اخوت همیشگی مسلمانان است.
  مدیر عامل شرکت پازارگاد در ادامه از اهمیت جایگاه کار تیمی و گروهی گفت و افزود: ما به تفکر و خرد جمعی و کار گروهی اعتقاد داریم و درباره تصمیم‌گیری پیرامون موضوعات مختلف سازمان با مدیران شرکت مشورت می‌کنیم و از مدیران نیز خواسته‌ایم که با کارکنان واحدهای خود مشورت کنند.
  دکتر یاسری افزود: ما به دنبال تقویت نظام پیشنهادات شرکت هستیم و کارکنان نیز می‌توانند از این طریق نظر، پیشنهاد و انتقادات خود را اطلاع دهند و ما آماده شنیدن نظرات شما هستیم.
  در ادامه این مراسم گروه تواشیح مشکات از شهرستان دیر قطعاتی را در وصف پیامبر گرامی اسلام اجرا کردند و هنرجویان موسیقی شهرک پردیس نیز قطعات مختلفی را برای مهمانان این مراسم به اجرا گذاشتند.
  تقدیر از تیم HSE شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد که در پنجمین المپیاد علمی عملیاتی آتش‌نشانان صنعت پتروشیمی کشور به مقام نایب‌قهرمانی رسیدند و اهدا جایزه به برندگان مسابقه کتبی هفته وحدت نیز از دیگر برنامه‌های این نشست صمیمانه بود.

تمامی حقوق برای شرکت غیر صنعتی پازارگاد محفوظ می باشد .

www.pazargad.org