دوشنبه 4 شهريور 1398   11:32:40
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1397/8/14 دوشنبه

مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد روز دوشنبه، چهاردهم آبان‌ماه با حضور در سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با سید پیروز موسوی مدیر عامل این سازمان دیدار و گفتگو کرد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد،‌ ابراهیم یاسری در این دیدار ضمن تبریک و خیر مقدم برای انتصاب و حضور مجدد سید پیروز موسوی در مدیریت سازمان منطقه ویژه، گفت: خدماتی که در شرکت پازارگاد ارائه می شود از جنس خدماتی است که سازمان منطقه ویژه ارائه می دهد و امیدواریم تا با همفکری و همدلی به گونه ای عمل کنیم تا در راستای هم افزایی و افزایش توان یکدیگر باشیم.
  مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انژی پارس نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از حضور شرکت توانمندی چون پازارگاد در منطقه پارس گفت: امیدواریم که با استفاده از این توانمندی ها در تعاملات و همکاری های پیش رو شاهد موفقیت در ارائه خدمات در منطقه باشیم و ما شرکت پازارگاد را در همکاری های ما با شرکت های منطقه در خصوص خدمات غیر صنعتی، اولویت خود قرار خواهیم داد.
  مهندس موسوی با اشاره به فضای تحریم های فعلی گفت: در حال حاضر فعالیت های مدیریتی در هر حوزه ای به ویژه حوزه نفت و انرژی، علاوه بر دانش و مدیریت به توان و جسارت بسیار زیادی احتیاج دارد.  
 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.