جمعه 9 خرداد 1399   05:47:24
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1398/7/17 چهارشنبه

مراسم گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی در سالن کنفرانس شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد ، مراسم گرامیداشت روزآتش نشانی و ایمنی با حضور دکتر یاسری مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد، مدیران عامل شرکت های پتروشیمی منطقه  پارس، مدیران، روسا و مسئولین   HSEشرکت های منطقه در سالن کنفرانس شرکت پازارگاد برگزار شد .

این مراسم با تلاوت روحبخش قران کریم آغاز شد. در ادامه پیام وزیر نفت به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی قرائت شد، سپس دکتر ابراهیم یاسری مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد طی سخنانی  روز آتش نشانی و ایمنی را به شرکت کنندگان تبریک گفت.

مدیر عامل پازارگاد در بخشی از سخنان خود گفت:«نیروهای آتش نشانی و ایمنی پتروشیمی در منطقه نمونه و برای ما غرورآفرین هستند». دکتر یاسری پیشگیری را اصلی مهم قلمداد کرده و با تاکید بر این اصل اظهار داشت :«پیشگیری به عنوان یک ضرورت باید رعایت شود تا شاهد حادثه ای ناگوار نباشیم و امیدوارم سال 98 سالی عاری از مخاطرات و حوادث باشد». دکتر یاسری ادامه داد:«امیدوارم ما ارتشی باشیم بدون جنگ برای برقراری امنیت وسلامت در منطقه».

در ادامه این جلسه، «مهندس محمد رضا سمیعی» مدیر عامل شرکت پتروشیمی دماوند و جانشین مدیریت بحران منطقه، روز ایمنی و آتش نشانی را تبریک گفت و آتش نشانان را ناجیانی دانست که دیده نمی شوند. جانشین مدیریت بحران منطقه ادامه داد:«در شرایط اضطراری تنها کسانی که،می توانند در برخورد با حوادث اولین نفرات باشند، فرماندهان صحنه هستند که این فرماندهان کارکنان آتش نشانی و ایمنی هستند».وی خاطرنشان کرد:«توسعه صنایع نیاز به حفظ امنیت دارد و با اتکاء به اصل پیشگیری تنها راه ارتقاء دانش، روشها و برنامه های پیشگیری برای مبارزه با بحران های موجود است »

همچنین در این مراسم  مهندس مجیری رئیس HSE پتروشیمی منطقه پارس گزارش عملکرد این واحد را طی یکسال گذشته ارایه کرد.

پخش کلیپ، معرفی و تجلیل از نفرات و تیم های برتر مسابقات آتش نشانی منطقه با حضور مدیران از دیگر برنامه های این روز بود.


كلمات كليدي : HSE پتروشیمی منطقه پارس , روز ملی آتش نشانی و ایمنی , هفتم مهرماه , دکتر ابراهیم یاسری

 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.