سه شنبه 30 مهر 1398   22:50:36
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1398/7/17 چهارشنبه

مراسم گرامیداشت روز آتش نشانی و ایمنی در سالن کنفرانس شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد برگزار شد .


به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد ، مراسم گرامیداشت روزآتش نشانی و ایمنی با حضور دکتر یاسری مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد، مدیران عامل شرکت های پتروشیمی منطقه  پارس، مدیران، روسا و مسئولین   HSEشرکت های منطقه در سالن کنفرانس شرکت پازارگاد برگزار شد .

این مراسم با تلاوت روحبخش قران کریم آغاز شد. در ادامه پیام وزیر نفت به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی قرائت شد، سپس دکتر ابراهیم یاسری مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد طی سخنانی  روز آتش نشانی و ایمنی را به شرکت کنندگان تبریک گفت.

مدیر عامل پازارگاد در بخشی از سخنان خود گفت:«نیروهای آتش نشانی و ایمنی پتروشیمی در منطقه نمونه و برای ما غرورآفرین هستند». دکتر یاسری پیشگیری را اصلی مهم قلمداد کرده و با تاکید بر این اصل اظهار داشت :«پیشگیری به عنوان یک ضرورت باید رعایت شود تا شاهد حادثه ای ناگوار نباشیم و امیدوارم سال 98 سالی عاری از مخاطرات و حوادث باشد». دکتر یاسری ادامه داد:«امیدوارم ما ارتشی باشیم بدون جنگ برای برقراری امنیت وسلامت در منطقه».

در ادامه این جلسه، «مهندس محمد رضا سمیعی» مدیر عامل شرکت پتروشیمی دماوند و جانشین مدیریت بحران منطقه، روز ایمنی و آتش نشانی را تبریک گفت و آتش نشانان را ناجیانی دانست که دیده نمی شوند. جانشین مدیریت بحران منطقه ادامه داد:«در شرایط اضطراری تنها کسانی که،می توانند در برخورد با حوادث اولین نفرات باشند، فرماندهان صحنه هستند که این فرماندهان کارکنان آتش نشانی و ایمنی هستند».وی خاطرنشان کرد:«توسعه صنایع نیاز به حفظ امنیت دارد و با اتکاء به اصل پیشگیری تنها راه ارتقاء دانش، روشها و برنامه های پیشگیری برای مبارزه با بحران های موجود است »

همچنین در این مراسم  مهندس مجیری رئیس HSE پتروشیمی منطقه پارس گزارش عملکرد این واحد را طی یکسال گذشته ارایه کرد.

پخش کلیپ، معرفی و تجلیل از نفرات و تیم های برتر مسابقات آتش نشانی منطقه با حضور مدیران از دیگر برنامه های این روز بود.


كلمات كليدي : HSE پتروشیمی منطقه پارس , روز ملی آتش نشانی و ایمنی , هفتم مهرماه , دکتر ابراهیم یاسری

  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.