چهارشنبه 26 تير 1398   10:52:59
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1397/9/2 جمعه

دبیر کمیته روابط عمومی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس گفت: شرکت های پتروشیمی منطقه پارس (عسلویه) در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، جشن بزرگ هفته وحدت را در شهرستان جم برگزار کردند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، بهرام هنرپرور در این باره افزود: کمیته روابط عمومی و شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس همواره نسبت به محیط پیرامونی خود احساس مسئولیت دارند و با همفکری با مسئولان شهرستان های منطقه اقدامات بسیار زیادی را در حوزه های مختلف فرهنگی، اقتصادی، عمرانی و ... انجام داده اند.

  هنرپرور ادامه داد: در پی برگزاری این جشن برای خانواده های کارکنان صنعت پتروشیمی در محل شهرک پردیس که از اماکن مسکونی متعلق به کارکنان شرکت های پتروشیمی منطقه در حومه شهرستان جم است، شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس خواست تا این جشن برای اهالی شهرستان جم نیز برگزار شود.

 دبیر کمیته روابط عمومی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس با اشاره به حسن همجواری با اهالی و ساکنان محترم شهرستان جم افزود: پتروشیمی های منطقه همواره خود را در کنار اهالی این منطقه می بینند و این موضوع کاملا در راستای حفظ تعاملات فی مابین با مردم و مسئولان شهرستان های استان بوشهر و شهرستان جم است و بر همین اساس است که از کمیته روابط عمومی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس خواسته است تا از آیتم های برنامه های در حال برگزاری، جشنی نیز در شهر جم و اهالی خونگرم این شهرستان برگزار شود.

  وی همچنین از اختصاص سهمیه به فرهنگیان شهرستان خبر داد و افزود: با موافقت اعضای کمیته روابط عمومی و به منظور تکریم فرهنگیان، سهمیه ای برای حضور این عزیزان در روز پنج شنبه در نظر گرفته شد تا شرکت های پتروشیمی نیز سهمی هرچند کوچک در حمایت از تلاش معلمان در عرصه فرهنگ داشته باشند.

گفتنی است جشن بزرگ هفته وحدت هر ساله به یمن ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) و در راستای تکریم خانواده های کارکنان شرکت های پتروشیمی در شهرک پردیس جم برگزار می شود. 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.