يكشنبه 29 ارديبهشت 1398   14:26:58
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1398/2/16 دوشنبه

شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی و توجه همیشگی به محیط پیرامونی، روز یکشنبه، پانزدهم اردیبهشت‌ماه جشن بزرگ رمضان را با حضور پرشور مردم خونگرم بهارستان شهرستان جم برگزار کرد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، در این جشن که با حضور جمالی معاون سیاسی فرماندار جم، اعضای شورای شهر بهارستان و جمع کثیری از خانواده‌های شریف و گرامی شهرستان جم برگزار شد، برنامه‌های مختلفی همچون اجرای استند اپ کمدی توسط محمود ایرانی و کنسرت موسیقی توسط گروه حجت اشرف زاده اجرا شد.
  گفتنی است، شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس همواره نسبت به محیط پیرامونی خود احساس مسئولیت دارد و با همفکری با مسئولان شهرستان‌های منطقه اقدامات بسیار زیادی را در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اقتصادی، عمرانی و ... انجام داده و نگاه انسان‌محور در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و آموزشی را در اولویت کاری و وظیفه‌ای خود قرار داده است همچنین مسئولیت‌هایی که در این حوزه پذیرفته است را با جدیت دنبال خواهد کرد و این کار را علاوه بر وظیفه، افتخاری می‌داند که به‌عنوان خدمت به هم‌وطنان و در راستای حسن هم‌جواری با اهالی و ساکنان محترم شهرستان‌های منطقه ارائه می‌دهد.


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.