پنجشنبه 6 ارديبهشت 1397   14:59:23
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1397/1/23 پنجشنبه

نود و سومین نشست کمیته روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس، روز چهارشنبه بیست و دوم فروردین‌ماه، به میزبانی شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، در این جلسه که از ساعت 10 و با حضور روسا و نمایندگان روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی جم، مبین، زاگرس، نوری (برزویه)، بوشهر، دماوند، کاویان، پارس، پلی پروپیلن جم و پازارگاد آغاز شد درباره برنامه‌های مختلف کمیته روابط عمومی در سال 97 و چگونگی اجرای این برنامه‌ها، تصمیم‌گیری‌های لازم به عمل آمد.
  کمیته روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و متشکل از مدیران روابط عمومی شرکت‌های آریاساسول، بوشهر، پارس، پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی، پردیس، پلی پروپیلن جم، جم، دماوند، زاگرس، کاویان، مبین، مروارید، مهر، نوری و عملیات غیر صنعتی پازارگاد (دبیر کمیته) است که به‌منظور افزایش تعامل و هماهنگی برای گسترش فعالیت‌ها در حوزه روابط عمومی، رفع کمبودها، جلوگیری از پراکندگی فعالیت‌ها با هدف صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های اضافی همچنین استفاده از ظرفیت تمامی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس (عسلویه) تشکیل شده است.
  برگزاری جشن شکوفه‌های انقلاب برای کارکنان تلاشگر و خانواده‌های محترم ایشان در هشت استان، برگزاری نمایشگاه‌های مختلف فرهنگی و هنری، برگزاری همایش، سمینار، سمپوزیوم و ...، برگزاری مراسم و جشن‌های مختلف و متنوع با مناسبت‌های ملی و مذهبی، انجام امور تشریفات در منطقه و بازدید مهمانان داخلی و خارجی از شرکت‌های پتروشیمی، انتشار نشریه، اجرای برنامه‌های تفریحی برای کارکنان و خانواده‌های محترم ایشان و ... گوشه‌ای از فعالیت‌های کمیته روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس است که با همفکری اعضا و به‌صورت مدون، برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.