دوشنبه 4 شهريور 1398   10:23:43
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1397/11/9 سه شنبه

مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس روز سه‌شنبه، نهم بهمن‌ماه در سفر یک‌روزه خود به منطقه پارس (عسلویه) پس از برگزاری پنجاه و دومین جلسه شورای راهبردی مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس با حضور در سالن کنفرانس شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد با مدیر عامل و مدیران این شرکت دیدار کرد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، در ابتدای این جلسه مهندس خدایی، سرپرست برنامه‌ریزی و اطلاعات مدیریت شرکت پازارگاد با ارائه گزارشی از وضعیت گذشته و حال شرکت پازارگاد به موضوعات مهم در دست اقدام این شرکت برای آینده اشاره کرد.
  در ادامه این دیدار صمیمانه، دکتر ابراهیم یاسری، مدیر عامل شرکت پازارگاد ضمن خوش‌آمد گویی و تقدیر از حمایت‌های مهندس ربیعی، از فعالیت‌های انجام‌شده در طول مدت مدیریت خود گفت و به تلاش مدیران و کارکنان شرکت پازارگاد در راستای بهبود فرایندها و حرکت در مسیر پیشرفت و تعالی اشاره کرد.
  در پایان این دیدار نیز مهندس جعفر ربیعی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس ضمن تقدیر از مدیران شرکت پازارگاد به خاطر حرکت در مسیر و طبق نقشه راه کلی هلدینگ خلیج فارس و ابراز رضایت در خصوص تلاش بی‌وقفه مدیران در طول این مدت کوتاه و تغییرات به وجود آمده، ابراز امیدواری کرد که در آینده‌ای نزدیک با تلاش بیشتر مدیران و کارکنان، شاهد موفقیت بیشتر که مورد انتظار است، باشیم.


 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.