چهارشنبه 1 اسفند 1397   16:41:55
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1397/11/9 سه شنبه

مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس روز سه‌شنبه، نهم بهمن‌ماه در سفر یک‌روزه خود به منطقه پارس (عسلویه) پس از برگزاری پنجاه و دومین جلسه شورای راهبردی مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس با حضور در سالن کنفرانس شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد با مدیر عامل و مدیران این شرکت دیدار کرد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، در ابتدای این جلسه مهندس خدایی، سرپرست برنامه‌ریزی و اطلاعات مدیریت شرکت پازارگاد با ارائه گزارشی از وضعیت گذشته و حال شرکت پازارگاد به موضوعات مهم در دست اقدام این شرکت برای آینده اشاره کرد.
  در ادامه این دیدار صمیمانه، دکتر ابراهیم یاسری، مدیر عامل شرکت پازارگاد ضمن خوش‌آمد گویی و تقدیر از حمایت‌های مهندس ربیعی، از فعالیت‌های انجام‌شده در طول مدت مدیریت خود گفت و به تلاش مدیران و کارکنان شرکت پازارگاد در راستای بهبود فرایندها و حرکت در مسیر پیشرفت و تعالی اشاره کرد.
  در پایان این دیدار نیز مهندس جعفر ربیعی، مدیر عامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس ضمن تقدیر از مدیران شرکت پازارگاد به خاطر حرکت در مسیر و طبق نقشه راه کلی هلدینگ خلیج فارس و ابراز رضایت در خصوص تلاش بی‌وقفه مدیران در طول این مدت کوتاه و تغییرات به وجود آمده، ابراز امیدواری کرد که در آینده‌ای نزدیک با تلاش بیشتر مدیران و کارکنان، شاهد موفقیت بیشتر که مورد انتظار است، باشیم.


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.