جمعه 9 خرداد 1399   05:15:00
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1398/2/16 دوشنبه

حوزه بسیج شهدای پتروشیمی و نیروهای اعزامی از پایگاه‌های بسیج پتروشیمی‌های منطقه پارس جنوبی از ابتدای شروع بحران سیل در استان خوزستان در روستاهای شهرستان باوی و شادگان حضور یافته‌اند و کمک‌های ارسالی از شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس را بین سیل‌زدگان تقسیم کرده‌اند.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد،‌ اهالی روستاهای ملاثانی، عماشیه، سید عباس، عباسه، چم خزان، چم العبید، چم خزعل، سید سلمان، بشکوک، صرخه، صفاک، حریه، رگبه، نیروهای بسیج پایگاه‌ها را در کنار خود دیده‌اند و دست یاری آن‌ها را در دستان خود، لمس کرده‌اند.
  از کارهای تأثیرگذار نیروهای بسیج، باز کردن راه خروجی آب از خانه‌ها، تخلیه آب از داخل منازل، کمک به روستاییان برای استقرار در خانه‌هایشان و احداث سیل بندهای روستایی است.
  کادر پزشکی حوزه بسیج نیز از ابتدای این بحران در جمع آسیب دیدگان سیل حضور یافته‌اند و با دل و جان به مداوای بیماران پرداخته‌اند و نیازهای دارویی آن‌ها را برطرف ساخته‌اند.
  کمک‌های حوزه بسیج شهدای پتروشیمی و نیروهای فعال پایگاه‌های بسیج پتروشیمی‌ها در قالب تهیه و ارسال مایحتاج سیل‌زدگان و اعزام نیروهای جهادی، همچنان ادامه دارد.
  و چه باارزش است لبخند آن زن و مرد و پیر و جوان که می‌بیند عدّه‌ای، خالصانه، کمر همت بسته‌اند تا گوشه‌ای از آلام او را مرهمی نهند و چه زیباست شادمانی آن دختر بچه‌ای که از دستان پرمهر هم‌وطنش، هدیه‌ای هرچند کوچک دریافت می‌کند؛ هم او که سیل ویران گر، تمام عروسک‌هایش را از بین برده است.


 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.