چهارشنبه 2 بهمن 1398   23:59:57
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1398/5/19 شنبه

ابراهیم یاسری ، مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد طی پیامی روز خبرنگار را به اهالی رسانه به ویژه خبرنگاران منطقه تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد ، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الخالق القلم

اِنَّ اوّلَ‌ ما خَلَقَ‌ الله‌ القَلم‌. همانا نخستین‌ چیزی‌ که‌ خداوند متعال‌ آن‌ را آفرید قلم‌ بود.
حضرت رسول اکرم (ص)
قلم‌ زبان‌ عقل‌ و معرفت‌ انسان ها، ترجمان‌ هنر و اندیشه‌ و بیانگر فرهنگ‌ و هویت‌ ملت هاست. اهل قلم پیامبران روشنگری و نورند؛ آنها پاکدلانِ سرسپرده ای هستند که به مصداق کلام شریف حضرت نبی اکرم (ص) «حق را می گویند و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نمی هراسند.»
در دنیای امروز رسانه‌ها یکی از ارکان مهم در شکل دهی ساختار فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جامعه هستند. پیشرفت و توسعه یافتگی هر منطقه به حضور مؤثر اصحاب رسانه و خبر وابسته است و خبرنگاران در این رهگذر در رشد آگاهی افکار عمومی جامعه نقشی انکارناپذیر دارند. جامعه ی بدون خبرنگار، اجتماعی بدون روح و کالبد است که نشاط و پویایی در آن جایی ندارد.
 خبرنگاری که به شیوه ی پیامبران، خلق اثر می کند، خود را متعهد به رعایت اصول دینی، اخلاقی و حرفه ای می داند و همواره می کوشد تا آثارش نقشی اثرگذار در زدودن غبارهای ناصواب از روی ساحت حقیقت و درستی باشند. او با صفای باطن خویش می نویسد و با رعایت اصول و عفت در قلم به پیرایش افکار، اندیشه ها و اصلاح نادرستی ها می پردازد.
هفدهم مرداد ماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار فرصتی مغتنم برای یادآوری اهمیت خبر و خبرنگار و مجالی برای پاسداشت تلاش ها و مجاهدات خالصانه ی اصحاب صداقت و قلم است. این روز را به جامعه ی خبری حوزه ی پتروشیمی کشور شادباش و تهنیت عرض می کنم و برای آنها از درگاه خداوندِ «ن والقلم» آرزوی سلامت و بهروزی دارم.
سخت است قلم باشی و دلتنگ نباشی
با تیغ مدارا کنی و سنگ نباشی
سخت است بدانی و لب از لب نگشایی
سخت است خودت باشی و بی رنگ نباشی

                                               ابراهیم یاسری


كلمات كليدي : هلدینگ خلیج فارس , صنایع پتروشیمی

 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.