پنجشنبه 10 مهر 1399   05:07:57
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1398/7/15 دوشنبه

مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد روز دوشنبه پانزدهم مهرماه با حضور در دفاتر فرماندهی انتظامی شهرستانهای عسلویه و کنگان هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت .

به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، دکتر ابراهیم یاسری مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد روز دوشنبه پانزدهم مهرماه با حضور در دفتر فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه هفته نیروی انتظامی را به ایشان تبریک گفت .

در این دیدار دکتر ابراهیم یاسری نیروی انتظامی را حافظ نظم و امنیت منطقه دانست و اظهار داشت:« امنیت و آرامش ما در منطقه به واسطه حضور و تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی است».

مدیر عامل شرکت پازارگاد افزود:«من خود نیز افتخار همکاری با نیروی انتظامی را داشته و با مشکلات و سختی کار آن آشنایی کامل دارم. نیروهای انتظامی در سخت ترین شرایط ممکن با کمترین توقع خدمت می کنند و این قابل تحسین است».در ادامه این دیدار سرهنگ فتاحی فرماندهی انتظامی عسلویه همکاری و حضور پازارگاد را در کنار نیروی انتظامی مثبت خواند و بیان داشت :«ما پازارگاد را از جنس خود می دانیم و قرابت خوبی با این شرکت داریم ». فرماندهی انتظامی عسلویه گفت:« خوشحالیم که شما نسبت به مشکلات و سختی کار ما آگاهید و حضور پازارگاد در کنار نیروی انتظامی مایه دلگرمی است». سرهنگ فتاحی ادامه داد:«صداقت دکتر یاسری به عنوان یک مدیر آگاه قابل تحسین است». در ادامه این نشست « عبدالکریم شهابی رئیس حراست شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت:«حضور نیروی انتظامی مایه آرامش و امنیت منطقه است ، تجربه حضرتعالی برای منطقه مفید و امید بخش است . بنده و تمامی همکاران حراست شرکت پازارگاد نهایت تعامل و همکاری را  با نیروی انتظامی خواهیم داشت».

در پایان این دیدار لوح تقدیر  شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد به مناسبت هفته نیروی انتظامی  تقدیم فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه شد .

گفتنی است دکتر یاسری به نمایندگی از شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس در هفته نیروی انتظامی یک دستگاه پژو به نیروی انتظامی عسلویه اهداء کرد .

همچنین در همین روز مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد با حضور در دفتر فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان کنگان هفته نیروی انتظامی را به ایشان تبریک گفت .

دکتر ابراهیم یاسری در دیدار با سرهنگ رضایی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان کنگان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت:«تقدیر از زحمات و خدمات شما عزیزان کمترین وظیفه ماست و قدردان تلاشهای شما هستیم».

در این دیدار فرماندهی شهرستان کنگان با تقدیر از خدمات شرکت پازارگاد و شورای راهبردی بیان داشت:«ما در تعامل با شرکت های منطقه هستیم و برای برقراری امنیت پایدار تلاش خواهیم داشت».

در پایان این دیدار به پاس تلاش های سبزپوشان ناجا لوح تقدیر و هدایایی از طرف مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد تقدیم فرماندهی انتظامی شهرستان کنگان شد».  


كلمات كليدي : هفته نیروی انتظامی , دیدار ابراهیم یاسری در هفته نیروی انتظامی , پازارگاد , شورای راهبردی شرکتهای پتروشیمی منطقه پارس , فرماندهی انتظامی کنگان , فرماندهی انتظامی عسلویه

 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.