پنجشنبه 14 اسفند 1399   21:10:31
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1399/10/24 چهارشنبه

در ادامه فعالیتهای حوزه ارتقاء کیفیت خدمات و رضایتمندی ذی نفعان ؛ راه اندازی نخستین مرکز مشاوره بیمه ای کشور در حوزه صنعت پتروشیمی در عسلویه صورت پذیرفت
در ادامه فعالیتهای حوزه ارتقاء کیفیت خدمات و رضایتمندی ذی نفعان ؛
راه اندازی نخستین مرکز مشاوره بیمه ای کشور در حوزه صنعت پتروشیمی در عسلویه صورت پذیرفت
در نشست مشترک مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد ، مدیرعامل بیمه آسیا و مدیران منابع انسانی در راستای کیفیت بخشی به خدمات و رفع دغدغه های شرکتهای پتروشیمی منطقه پارس مقرر شد نخستین مرکز مشاوره ای بیمه بصورت تخصصی در حوزه صنعت پتروشیمی در عسلویه راه اندازی شود.
مدیرعامل شرکت پازارگاد در حاشیه این نشست گفت: رفع دغدغه های بیمه ای و استفاده از خدمات نوین بیمه ای شرکت های پتروشیمی منطقه پارس از مهمترین مباحث این نشست بود که با دیدگاه توسعه خدمات این حوزه برگزار گردید، بود.
دکتر نظری در ادامه با تقدیر از سفر مهندس بادین مدیرعامل بیمه آسیا و هیات همراه به سایت پتروشیمی منطقه پارس از نقش و جایگاه صنعت پتروشیمی در چرخه اقتصاد کشور سخن گفت.
شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد به عنوان پشتیبان صنعت پتروشیمی منطقه پارس در ماههای اخیر با تغییر رویکرد فعالیتی، ارتقاء بخشی به خدمات، کسب رضایت مندی ذی نفعان و توجه به جامعه پیرامونی در سرلوحه کاری خود قرار داده است.

عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.