چهارشنبه 26 تير 1398   09:50:07
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1398/1/15 پنجشنبه

شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس در راستای کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده، مبلغ ۱۵ میلیارد ریال برای تهیه اقلام و کالاهای موردنیاز در استان‌های لرستان و خوزستان تخصیص خواهند داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، در جلسه کمیته روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس که سیزدهم فروردین‌ماه برگزار شد، روسای روابط عمومی شرکت‌ها، سازوکار کمک‌رسانی به مناطق سیل‌زده را تعیین کردند و بر این اساس مقرر شد با توجه به موافقت شورای راهبردی مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس، یک بودجه کلی جهت کمک به مردم سیل‌زده در استان‌های لرستان و خوزستان در نظر گرفته شود و با هماهنگی مقامات هر یک از استان‌ها و سازمان‌ هلال‌احمر، سبدی از اقلام موردنیاز تهیه و در قالب دو کاروان به این مناطق ارسال شود.
طبق مذاکرات صورت گرفته و به پیشنهاد کمیته روابط عمومی، مقرر شد پس از تصویب شورای راهبردی مدیران عامل، مبلغ پانزده میلیارد ریال برای تهیه اقلام مورد تائید، تأمین و اختصاص یابد. بخشی از اقلام موردنیاز سیل‌زدگان شامل مواد غذایی، لوازم بهداشتی، اقلام دارویی، آب معدنی، پتو، مواد شوینده و … خواهد بود.
در این جلسه مقرر شد شرکت پازارگاد، مسئولیت خرید، ارسال و توزیع مواد و کالاهای موردنیاز را با همکاری نهادهای مربوطه بر عهده داشته باشد.
توافقات این جلسه که در محل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد برگزار شد، به تائید روسای روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس رسیده است.


 
امتیاز دهی
 
 

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.