دوشنبه 2 بهمن 1396   06:09:15
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
متن خبر

1396/10/19 سه شنبه

مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد گفت: تمام زیرساخت‌ها برای حضور مهمانان نوروزی در دهکده گردشگری پازارگاد در حال آماده شدن است و با بهترین و بالاترین ظرفیت از مسافران نوروزی میزبانی خواهیم کرد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد به نقل از نیپنا، محمد صفائیان مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد در حاشیه بازدید رضا نوروز زاده مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و عادل نژاد سلیم مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس همچنین مدیران ارشد صنعت پتروشیمی از دهکده گردشگری پازارگاد در مورد فعالیت‌های این مجموعه در منطقه عسلویه اظهار کرد: دهکده گردشگری عسلویه در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار فعالیت‌های نوینی در امر گردشگری پدید آورده است و مواردی مانند ساخت ویلاهای شناور، ویلاهایی سه نفره در کنار ساحل از لوله‌های گازی به نام ویولا از اقدام‌های مهم مجموعه پازارگاد بوده است.
  وی افزود: تلاش شده است تا امکانات تفریحی منطقه عسلویه متنوع باشد و در حال حاضر آمادگی داریم تا به کارکنان خانواده بزرگ صنعت نفت که دارای شرایط لازم باشند خدمات ارائه کنیم.
  مدیرعامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد ادامه داد: اطلاع‌رسانی‌های لازم در سطح شرکت‌های منطقه برای ثبت‌نام متقاضیان انجام خواهد شد و علاقه مندان می‌توانند از امکانات و تسهیلات گردشگری و تفریحی پیش‌بینی‌شده بر اساس ضوابط موجود استفاده کنند.


  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.