شنبه 29 دي 1397   08:34:51
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
خبر داخلی
متن خبر

1396/10/18 دوشنبه

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با هدف بازدید از طرح‌ها و نیز مجتمع‌های پتروشیمی وارد منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلویه) شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد به نقل از نیپنا، رضا نوروززاده معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به همراه جمعی از مدیران ارشد این شرکت صبح امروز دوشنبه (18 دی‌ماه) برای بازدیدی دوروزه از طرح‌های پتروشیمی بوشهر، مرجان، دماوند سبلان، صدف، پاد جم، آپادانا، دنا و کیمیای پارس خاورمیانه وارد عسلویه شد و قرار است در جریان آخرین مراحل ساخت این طرح‌ها قرار بگیرد.
  همچنین بازدید از اسکله بارگیری و نیز مجتمع‌های پتروشیمی کاویان، مروارید، پارس، پردیس، نوری، جم، آریا ساسول، زاگرس، مبین، مهر، انتخاب و تخت جمشید از جمله برنامه‌های این سفر دوروزه خواهد بود و مدیران عامل این شرکت‌ها گزارش‌های از فعالیت‌های اجرایی خود را ارائه خواهند کرد.
  این گزارش می‌افزاید: مدیران عامل طرح‌های در حال ساخت نیز گزارشی از آخرین روند ساخت و تکمیل این طرح‌های توسعه‌ای را ارائه می‌کنند.
  گفتنی است که شرکت در جلسه شورای راهبردی و نیز اجلاس مدیران از دیگر برنامه‌های سفر معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی به عسلویه است.


 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.