يكشنبه 29 ارديبهشت 1398   14:29:31
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
خبر داخلی
متن خبر

1397/12/21 سه شنبه

مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر و هیئت همراه روز دوشنبه، بیستم اسفندماه با حضور در دفتر دکتر یاسری ضمن بازدید از آزمایشگاه محیط زیست شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد و بررسی توانمندی‌های این شرکت در حفظ و صیانت از محیط زیست در محدوده شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس از همکاری‌های اداره محیط زیست شرکت پازارگاد با سازمان حفاظت محیط زیست قدردانی کرد و خواستار ارتباط و همکاری بیشتر با آن سازمان شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد،‌ دکتر قلی نژاد در جلسه‌ای که با حضور دکتر یاسری، مدیرعامل و مسئولان HSE شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد برگزار شد، اظهار امیدواری کرد که از طریق همکاری شورای راهبردی مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی بتوان از پتانسیل‌های نهفته در بند (د) ماده 45 قانون وصول برخی از درآمدهای دولت، در جهت حفظ و صیانت از محیط زیست در منطقه عسلویه به نحوه مؤثرتری استفاده کرد تا در آینده نزدیک شاهد روند بهبود کیفیت وضعیت محیط زیست در منطقه پارس جنوبی باشیم.
  در ادامه این جلسه، مدیرعامل شرکت پازارگاد به‌عنوان متولی امور HSE در پتروشیمی منطقه پارس، دیدگاه مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی در منطقه عسلویه را نسبت به رفع مشکلات محیط زیستی منطقه مثبت ارزیابی نمود و از اهتمام جدی تمامی مجتمع‌های پتروشیمی در جهت رفع مشکلات محیط زیستی منطقه قدردانی کرد.
 دکتر یاسری همچنین الزامات محیط زیستی را الزاماتی حاکمیتی عنوان کرد و خواستار اجرای برنامه‌های نظارتی و پایشی بیشتر و مؤثرتر از جانب سازمان حفاظت محیط زیست در کل منطقه عسلویه شد.
  دبیر شورای راهبردی مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس در همین راستا از آمادگی کامل شورای راهبردی مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس برای هرگونه همکاری در راستای اجرای برنامه‌ها و اهداف سازمان حفاظت محیط زیست خبر داد.
 مهندس مجیری، رئیس امور HSE شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد نیز در این جلسه آمادگی مجموعه HSE شرکت‌های پتروشیمی را برای همکاری در رفع معضلات محیط زیستی منطقه اعلام کرد.
  در پایان این دیدار، مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست استان بوشهر و هیئت همراه از مجموعه آزمایشگاه‌های محیط زیست و بهداشت شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد بازدید کرد و مهندس میرزایی، رئیس اداره محیط زیست پتروشیمی منطقه پارس گزارشی از وضعیت محیط زیست شرکت‌های پتروشیمی در حوزه هوا، پساب و پسماند همچنین پروژه‌هایی که در شرکت‌های پتروشیمی در راستای حفظ محیط زیست انجام شده است ارائه کرد.


 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.