شنبه 29 دي 1397   07:23:25
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
خبر داخلی
متن خبر

1397/2/18 سه شنبه

مسابقات شنای کارکنان شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس که از روز دوشنبه، هفدهم اردیبهشت‌ماه در استخر شهرک گلستان آغاز شده بود با قهرمانی تیم شنای پتروشیمی نوری به پایان رسید.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، در ادامه مسابقات ورزشی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس که به مناسبت ماه مبارک رمضان و توسط امور ورزش شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد برگزار می‌شود، در مسابقات شنا پس از تیم‌ نوری که به مقام قهرمانی رسید، تیم شنای شرکت‌های جم و پارس به ترتیب مقام‌های دوم و سوم تیمی را به دست آوردند.
  در بخش انفرادی این دوره از مسابقات و در ماده کرال، اسماعیل دودمان از پتروشیمی بوشهر، بهنام کریمی از نوری و سید رضا حسینی مقدم از آپادانا به ترتیب مقام‌های اول تا سوم رده سنی زیر 30 سال را از آن خود کردند. در رده سنی 31 تا 35 سال مهدی صادق زاده از پتروشیمی جم، عباس رستمی از مروارید و حامد موسی زاده از نوری به ترتیب اول تا سوم شدند. در رده سنی 36 تا 40 سال نیز پیام کوشکی از نوری، حامد بهاری از پازارگاد و محمد جواد صادقی از زاگرس مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند و محمد صادق زاده از پارس، مهرداد محقق پور از پازارگاد و فرهاد مولایی از جم نیز مقام‌های اول تا سوم رده سنی 41 تا 44 را از آن خود کردند.
  در ماده قورباغه این دوره از مسابقات شنا و در رده سنی زیر 30 سال احمد حرمی از نوری، آرش فرخی از جم و عنایت پناهی از پارس به ترتیب اول تا سوم شدند. در رده سنی 31 تا 35 سال نیز احمد بیگی از مبین، عماد ملکیان از آریا ساسول و مسلم آذرنگ از پارس به ترتیب اول تا سوم شدند. حمید عباچی از مبین، محمد فریدونی از آریاساسول و کامبیز نوری از پارس نیز در رده سنی 36 تا 40 سال توانستند مقام اول تا سوم را از آن خود کنند و در رده سنی 41 تا 44 نیز فرامرز لطفی از آریاساسول، حسن شمس از مبین و فرزاد بختیار پور از نوری به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.
 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.