سه شنبه 6 خرداد 1399   10:42:31
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
خبر داخلی
متن خبر

1399/2/24 چهارشنبه

مدیر عامل شرکت پازارگاد در پیامی ضمن گرامیداشت لیالی پر فیض و با برکت قدر؛ فرا رسیدن ایام شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد دکتر ابراهیم یاسری در پیامی ضمن گرامیداشت لیالی پر فیض و با برکت قدر؛ فرا رسیدن ایام شهادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) را  تسلیت گفت.متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

فرزند کعبه و شهید محراب حقیقتی بزرگ است که همچون خورشیدی، دریای بیکران انسانیت را گرم می‌کند. امام مومنان و مولای متقیان درس آزادگی، گذشت، فداکاری و خدادوستی را با سیره و سبک زندگی خود در همه عرصه ها به تمام انسانهای آزاده تاریخ آموخت.

شهادت جانسوز مولود کعبه و شهید محراب امام علی علیه السلام مقارن است با دومین شب از لیالی پر برکت قدر که مشتاقان لقاء محبوب را به خود می خواند تا با احیای این شب، ناب ترین و زلال ترین صحنه های نیایش انسان در مقام بندگی را به نمایش بگذارند و عطر معنویتی دل انگیزتر از رایحه بهشت را استشمام کنند.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران محترم، توفیق درک فیوضات بیکران شب های قدر را از حضرت باریتعالی برای این عزیزان مسئلت دارم و مصیبت شهادت نخستین خورشید فروزان امامت و ولایت، پیشوای عدالت خواهان جهان حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام را به محضر امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف تسلیت و تعزیت عرض می نمایم.

طاعات و عبادات قبول درگاه حق، التماس دعا

 

ابراهیم یاسری

   نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 
آرشیو
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.