پنجشنبه 14 اسفند 1399   20:50:02
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
خبر داخلی
متن خبر

1399/10/18 پنجشنبه

با رویکرد نوی مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد و در راستای ارتقاء و کیفیت بخشی به خدمات و رضایتمندی ذی نفعان پروژه های کافی شاپ و فضای تفریحی دوهزار متری، بوستان خانواده و ایستگاه دوچرخه سواری شهرک پردیس جم افتتاح شد
طرحی نو در اندازیم ...
شهرک مسکونی پردیس جم در مسیر تحول
با رویکرد نوی مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد و در راستای ارتقاء و کیفیت بخشی به خدمات و رضایتمندی ذی نفعان پروژه های کافی شاپ و فضای تفریحی دوهزار متری، بوستان خانواده و ایستگاه دوچرخه سواری شهرک پردیس جم افتتاح شد.
کافی شاپ و مجموعه تفریحی شهرک پردیس جم در مساحتی بیش از دو هزار مترمربع با امکانات رفاهی ( کافی شاپ ، فضای سبز ، آلاچیق، ایستگاه نقاشی، سن روباز و ...) با حضوردکتر نظری ، مدیرعامل شرکت پازارگاد و هیات أمناء شهرک پردیس جم افتتاح شد.
بوستان خانواده شهرک پردیس جم یکی دیگر از پروژه هایی بود که با محوریت ایجاد شور و نشاط اجتماعی برای خانواده های کارکنان صنعت پتروشیمی منطقه پارس ساکن در این شهرک افتتاح شد.
زمین فوتبال و والیبال ساحلی، آبشار، فضای سبز، بازی کودک، زمین بسکتبال، والیبال ، تنیس روی میز ، فضاهای پیاده روی و ... از امکانات این بوستان محسوب می شود.
ایستگاه دوچرخه شهرک پردیس جم با قابلیت استفاده کارکنان و خانواده ها با حضور هیات أمناء شهرک پردیس جم و مدیرعامل شرکت پازارگاد افتتاح شد.

عكس هاي مرتبط :

 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.