دوشنبه 4 شهريور 1398   10:23:31
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
خبر داخلی
متن خبر

1397/10/28 جمعه

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی گفت: با تبیین راهبردی مشخص درزمینه مسئولیت‌های اجتماعی حل مشکلات خانواده‌های همکاران صنعت پتروشیمی در اولویت شرکت ملی صنایع پتروشیمی قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد به نقل از نیپنا، بهزاد محمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی عصر روز سه‌شنبه، بیست و پنجم دی‌ماه به همراه ابراهیم یاسری مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد ضمن بازدید از شهرک پردیس جم با مسائل و مشکلات این شهرک و ساکنین آن آشنا شد و تأکید کرد تا مسئولین مرتبط درNPC   به‌طور جدی درگیر حل مشکلات شوند.

وی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: به عنوان نماینده حاکمیت باید از تمام اختیارات و توان مدیریتی شرکت ملی صنایع پتروشیمی در جهت تقویت زیرساخت‌ها در این شهرک استفاده کرد.

رئیس هیئت مدیره شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تأکید بر مسئولیت‌ها و تعهدات اجتماعی شرکت‌های پتروشیمی در این شهرک، افزود: به عنوان مدیران و تصمیم گیران در صنعت پتروشیمی باید نسبت به مسئولیت‌هایمان در این منطقه ، متعهدانه رفتار کنیم و هر کجا که تصمیم‌های شرکت ملی صنایع پتروشیمی در حل مشکلات و مسائل تأثیرگذار باشد، به طور جدی ورود خواهیم کرد.

بهزاد محمدی گفت: در هیاهوی تولید و نقش پتروشیمی‌ها در اقتصاد کلان کشور، توجه به مسائل و مسئولیت‌های اجتماعی به‌ویژه در آنجایی که پای کیان خانواده مطرح است، مسئولیت‌ها و وظایف ما سنگین‌تر می‌شود.

وی با تأکید بر اقدامات عملیاتی‌تر درزمینه مسئولیت‌های اجتماعی، خاطر نشان کرد: به همکارانم در شرکت ملی صنایع پتروشیمی توصیه اکید دارم که به طور جدی درگیر حل مسائل و مشکلات خانواده‌ها و ساکنین شهرک پردیس جم شوند.

معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی با اشاره بر مالکیت شرکت ملی صنایع پتروشیمی بر اراضی شهرک پردیس جم، خاطر نشان کرد: ما به دنبال تقویت و تثبیت مالکیت خود در این منطقه نیستیم، بلکه به طور جدی از این مالکیت در جهت تسهیل و ایجاد امکانات رفاهی، آموزشی و بهداشتی و غیره استفاده خواهیم کرد.

بهزاد محمدی با بیان اینکه نباید به موضوعات مربوط به مسئولیت‌های اجتماعی به شکل اقتصادی نگاه کرد، افزود: با تصمیم  و اقدام سریع در شرکت ملی صنایع پتروشیمی، در آینده نزدیک شاهد تحولات مطلوب در این منطقه خواهیم بود. 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.