دوشنبه 4 شهريور 1398   10:24:02
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
خبر داخلی
متن خبر

1397/1/23 پنجشنبه

نود و سومین نشست کمیته روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس، روز چهارشنبه بیست و دوم فروردین‌ماه، به میزبانی شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، در این جلسه که از ساعت 10 و با حضور روسا و نمایندگان روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی جم، مبین، زاگرس، نوری (برزویه)، بوشهر، دماوند، کاویان، پارس، پلی پروپیلن جم و پازارگاد آغاز شد درباره برنامه‌های مختلف کمیته روابط عمومی در سال 97 و چگونگی اجرای این برنامه‌ها، تصمیم‌گیری‌های لازم به عمل آمد.
  کمیته روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و متشکل از مدیران روابط عمومی شرکت‌های آریاساسول، بوشهر، پارس، پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی، پردیس، پلی پروپیلن جم، جم، دماوند، زاگرس، کاویان، مبین، مروارید، مهر، نوری و عملیات غیر صنعتی پازارگاد (دبیر کمیته) است که به‌منظور افزایش تعامل و هماهنگی برای گسترش فعالیت‌ها در حوزه روابط عمومی، رفع کمبودها، جلوگیری از پراکندگی فعالیت‌ها با هدف صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های اضافی همچنین استفاده از ظرفیت تمامی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس (عسلویه) تشکیل شده است.
  برگزاری جشن شکوفه‌های انقلاب برای کارکنان تلاشگر و خانواده‌های محترم ایشان در هشت استان، برگزاری نمایشگاه‌های مختلف فرهنگی و هنری، برگزاری همایش، سمینار، سمپوزیوم و ...، برگزاری مراسم و جشن‌های مختلف و متنوع با مناسبت‌های ملی و مذهبی، انجام امور تشریفات در منطقه و بازدید مهمانان داخلی و خارجی از شرکت‌های پتروشیمی، انتشار نشریه، اجرای برنامه‌های تفریحی برای کارکنان و خانواده‌های محترم ایشان و ... گوشه‌ای از فعالیت‌های کمیته روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس است که با همفکری اعضا و به‌صورت مدون، برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود.






 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.