شنبه 29 دي 1397   07:23:49
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
خبر داخلی
متن خبر

1396/10/18 دوشنبه

جشن شکوفه‌های انقلاب کلانشهر تهران از ساعت 17 روز پنج‌شنبه، چهاردهم دی‌ماه 96 برای کارکنان و خانواده‌های شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس ساکن در استان تهران برگزار شد.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، کارکنان و خانواده‌های محترم شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس ساکن استان تهران با حضور در سالن همایش‌های وزارت کشور در این جشن که توسط روابط عمومی شرکت پازارگاد و به همت کمیته روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس برگزار ‌شد، شرکت کردند تا علاوه بر استفاده از برنامه‌های هنری، لحظات پرشور و نشاطی را در کنار یکدیگر سپری کنند.
  بر اساس این گزارش، شرکت پازارگاد با همت کمیته روابط عمومی شرکت‌های پتروشیمی منطقه پارس، برای فراهم کردن این لحظات جذاب و به ‌یاد ماندنی با استفاده از گروه‌های هنری و هنرمندان بنام و محبوبی همچون اجرای گروه موسیقی توسط حامد همایون، تقلید صدا توسط عباس رضازاده، برنامه کودک توسط عمو قناد و امیر افشاری به عنوان مجری، برنامه‌های متنوع و جذابی را اجرا کرد.
  گفتنی است با برگزاری جشن شکوفه‌های انقلاب در شهر تهران که هشتمین جشن شکوفه‌های انقلاب در سال 1396 بود و پیش از این جشن شکوفه‌های انقلاب در شهرهای مشهد مقدس، تبریز، رامسر، اصفهان، شهرک پردیس جم، بوشهر و شیراز برگزار شده بود، پرونده جشن شکوفه های انقلاب در سال 96 بسته شد.


 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.