پنجشنبه 30 خرداد 1398   09:09:37
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
خبر داخلی
متن خبر

1397/10/8 شنبه

دکتر ابراهیم یاسری مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد در پیامی، پنجاه و چهارمین سالگرد تأسیس صنعت پتروشیمی را تبریک گفت.

دکتر ابراهیم یاسری مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد در پیامی، پنجاه و چهارمین سالگرد تأسیس صنعت پتروشیمی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، متن این پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

سالگرد تأسیس صنعت پتروشیمی در کشور را به همه فعالان این حوزه و مردم عزیز ایران تبریک می‌گویم و خداوند بزرگ را شاکرم که به ما لطف کرده است و این نعمت نفت و گاز را به ما ارزانی داشته است تا بتوانیم از آن بهره‌مند باشیم و تقدیر و تشکر می‌کنم از همه کسانی که در هدایت و توسعه این صنعت عظیم همواره همت و تلاش بی وقفه داشته اند و موجب شدند این صنعت پس از انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی با سرعت بیشتری پیشرفت چشمیگیر کند به گونه‌ای که در 10 سال گذشته و در سال 80 پس از پیدایش یکی از بزرگ‌ترین منابع گازی در دنیا (عسلویه )، مجدداً این صنعت رشد مضاعفی داشته است و امروزه منطقه عسلویه به‌عنوان دومین قطب صنعت پتروشیمی است و خدا را شاکریم که هیات دولت طرح جامع منطقه انرژی بر پارسیان را به تصویب رساند تا با استفاده از منابع گازی عسلویه قطب پتروشیمی وصنعتی جدید فعالیت خود را توسعه دهد و با این پیشرفتی که جوانان ما در حوزه دانش این صنعت و ساخت‌وساز به دست آورده‌اند به نظر می‌رسد در آینده‌ای نه‌چندان دور می‌توانیم مقام های نخست یا دوم و سوم تولید محصولات پتروشیمی دنیا را داشته باشیم و امیدواریم جوانان این مرز و بوم همان‌طور که در طی این سال‌ها تلاش داشته‌اند، بازهم بر این باور باشند تا علیرغم تحریم‌های ظالمانه دشمنان، به دنیا ثابت کنند که ما می‌توانیم بدون خام فروشی، محصولاتمان را به اقصی نقاط کشور و دنیا ببریم. ان شا الله. » 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.