شنبه 29 دي 1397   07:25:22
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::
  • ارسال به دوستان
خبر داخلی
متن خبر

1396/10/12 سه شنبه

نمایشگاه بزرگ کتاب به مناسبت دهه مبارک فجر از روز پنج‌شنبه، چهاردهم دی‌ماه تا بیست و پنجم دی‌ماه در سالن چند منظوره مهمانسرای شیرینو برگزار می‌شود.
  به گزارش روابط عمومی شرکت پازارگاد، در این نمایشگاه که به مدیریت روابط عمومی شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد و با همت و همکاری روابط عمومی‌ شرکت‌های پتروشیمی آریاساسول، پارس، پردیس، دماوند، زاگرس، مروارید و نوری برگزار می‌شود، بیش از 9 هزار عنوان کتاب در حوزه‌های مختلفی چون دین و اندیشه، علوم اجتماعی، نفت و گاز، کامپیوتر، کودک و نوچوان، زبان انگلیسی، ادبیات، روانشناسی، کمک آموزشی و ... از ناشران برتری همچون امیر کبیر، نی، ثالث، کویر، قطره، چشمه، سخن، نگاه، مروارید، نسل نو اندیش، قدیانی، گوتنبرگ، مهرگان، پیام آزادی، پیام عدالت، گاج، پیدایش، فرشتگان، صابری و ... ارائه شده است تا همه علاقمندان از این آثار بازدید کنند.
  گفتنی است نمایشگاه بزرگ کتاب پس از پایان کار در مهمانسرای شیرینو، برای استفاده کارکنان و خانواده های محترم ساکن در شهرک پردیس از اول بهمن‌ماه تا 12 بهمن‌ماه هر روز از ساعت 9 تا 12 و 16 تا 21 در مجتمع فرهنگی شهرک پردیس پذیرای علاقمندان و دوستداران کتاب خواهد بود.


 
امتیاز دهی
 
 

آرشیو
نسخه قابل چاپ
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.