پنجشنبه 14 اسفند 1399   20:11:33
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
:: پیوند ها ::


بیمه کارآفرین شعبه پازارگاد

شرکت پازارگاد برای ارایه انواع خدمات بیمه‌ای در سطح منطقه، در یک همکاری مشترک با شرکت بیمه کارآفرین، از ابتدای سال 1396  اقدام به راه‌اندازی شعبه‌ای از این بیمه (کد 65) در پازارگاد کرد. عمده فعالیت‌های این شعبه، ارائه‌ی خدمات به شرکت‌های پتروشیمی، پالایشگاه‌ها و شرکت‌های فعال در منطقه‌ی عسلویه، جم، کنگان و پارسیان است. خدمات بیمه‌ای در شعبه پازارگاد در زمینه‌های مختلف از جمله بیمه‌های درمان تکمیلی، مهندسی، مسئولیت، آتش‌سوزی، باربری، اشخاص و خودرو ارائه می‌شود. شرکت بیمه کارآفرین شعبه پازارگاد، دارای واحد پرداخت خسارت در محل شعبه است.

از سوی دیگر به منظور کمک به شرکت‌های پتروشیمی و تسهیل در فرایندِ تعیین صحیحِ میزان خسارت‌ها در تمامی بیمه‌نامه‌ها، شرکت پازارگاد اقدام به اخذ نمایندگیِ ارزیابی خسارت بیمه‌ای از «شرکت ایرانیان پوشش» کرده است. این شرکت که وظیفه‌ی آن ارزیابی ریسک‌های بیمه‌ی شرکت‌ها پیش از صدور بیمه‌نامه و همچنین ارزیابی میزان صحیح خسارت وارده پس از وقوع و اعلام آن به بیمه مرکزی است، نخستین شرکت ارزیابی خسارت بیمه‌ای و دارای پروانه‌ی فعالیت از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است.

برخی از خدمات و پوشش‌های بیمه‌ای

1-    بیمه عمر و سرمایه‌گذاری از طریق وام

2-    بیمه عمر اندوخته‌دار امید

3-    پوشش حادثه همراه با بسته تکمیلی

4-    پوشش فوت ناشی از حادثه

5-   پوشش نقص عضو دائم و ازکارافتادگی کامل و دائم در اثر حادثه

6-    پوشش هزینه پزشکی ناشی از حادثه

7-    بسته‌ی تکمیلی خطرات اضافی حادثه

8-    پوشش معافیت بیمه‌گذارانی که دچار ازکارافتادگی کامل و دائم می‌شوند (این دسته از بیمه‌گذاران از پرداخت حق بیمه در سنوات آتی معاف می‌شوند)

9-    پوشش امراض خاص به همراه بسته تکمیلی

10-   بررسی نیازمندی‌های بیمه‌ایِ شرکت‌ها

11-    پرداخت خسارت به حادثه‌دیدگان در محل بیمه کارآفرین شعبه پازارگاد

12-    حذف 9 درصدِ مالیات بر ارزش افزوده از بیمه‌نامه‌های صادر شده در شعبه پازارگاد

 

 

خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)


Powered By Sigma ITID.